Screenshot_12

AİLE DANIŞMANLIĞI

Aile danışmanlığında aile üyeleri tek tek ele alınsa da, amaç ailenin genelini irdelemek ve huzuru inşa etmektir. Değinmemiz gereken püf nokta ise bu huzurun inşasının bireyleri değiştirerek değil aile oluşturan fertlerin iletişim biçimini yenileyerek yapılıyor oluşudur.

Screenshot_15

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Danışmanlık hizmetinin kapsamında hisse senedi, mevduat, fon, altın, döviz gibi finansal araçlar yer alıyor.Yatırımcılardan gelen tüm talepleri değerlendirerek her gün yatırım danışmanlığını hizmetinin içeriğini ve yetkinliğini zenginleştiriyor.

KARİYER DANIŞMANLIĞI

Kariyer hayatı dinamiktir, her döneminde kişi farklı yetkinliklere ve stratejik bir bakış açısına ihtiyaç duyar. Kariyer gelişimi boyunca kişinin hedeflenen performansı ve ilerlemeyi sağlaması için tarafsız bir yaklaşım ve doğru bir kişisel gelişim planı oluşturmasına destek oluyoruz.

gfdhgfjgk

GİRİŞİMCİLİK DANIŞMANLIĞI

Girişimcilik danışmanlığı hizmetlerimiz ile girişimcinin eğitimi, iş tecrübesi, finansal durumu, güçlü ve zayıf tarafları, ilgi alanları, becerileri ve kişilik özellikleri değerlendirilerek, girişimcinin iş açması durumunda başarı şansının ne olacağıyla ilgili beklentilerini daha sağlıklı oluşturmasını amaçlar