Abdulkadir Özbek

Yönetim Kurulu Başkanı

1983 Ankara doğumludur. 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. İşletme Bölümü alanında da doktora çalışmasına devam etmektedir. – Hacettepe Üniversitesi’nde Kişisel Gelişim Topluluğu’nu kurmuş ve 2 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmüştür.

Ayhan İskent

Eğitim Danışmanı

Ayhan İSKENT 1950 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İş idaresi mezunu olan eğitimci, 1975 yılında Yapı ve Kredi Bankası’nda göreve memur olarak başlamış daha sonra ilerleyen yıllar içerisinde Müdür görevine kadar yükselmiştir. Şef Yardımcısı olduktan sonra, 1982 yılından itibaren önceleri Mesleki konularda, daha sonra da bazı kişisel gelişim (Temel Yönetim Becerileri, Temel Satış Becerileri ) programlarında kurum içi eğitmen olarak da görev yapmıştır.

Barış Gürkaş

Terapi Teknikleri

Üniversite hayatına Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünü(2005) burslu kazanarak başlayan Barış Gürkaş, psikoloji bölümünün yanısıra işletme bölümünde çift anadal yaptı. Şu anda ise klinik psikoloji alanında uzmanlığını sürdürmekte. Üniversite yıllarında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi’nde gönüllü olarak çalışmalar yapan Barış Gürkaş, ergenler ile bağımlılığı önleyici projelerde de yer aldı. Üniversite sonrasında askeri psikolog olarak Kayseri’de 1 yıl görev yaptı.

Canten Kaya

Eğitim Danışmanı

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu olan Canten Kaya, 2000 yılından itibaren insan kaynakları firmalarında iletişim uzmanı ve eğitimci olarak görev yapmaya başlamıştır. Canten KAYA şu an, PDA Eğitim Danışmanlık bünyesinde, özel kurumlara, kamu kurumlarına ve sivil toplum kuruluşlarına; etkili iletişim, müşteri kazandıran iletişim ve aile içi iletişim konularında dikkat çekici ve eğlendirici tarzda memnuniyet garantili eğitimler vermektedir.